Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerzyści, rolkarze i niepełnosprawni – łączcie się! Email

Walcząc o poprawę infrastruktury rowerowej pamiętamy, że użytkownikami dróg rowerowych są nie tylko posiadacze dwóch kółek. Dlatego majowa Bydgoska Masa Krytyczna będzie miała integracyjny charakter z rolkarzami oraz osobami niepełnosprawnymi.

Miesiąc temu, podczas Bydgoskiej Masy Krytycznej „ Bezpieczny rowerzysta” zanotowaliśmy najwyższą frekwencję w historii przejazdów w naszym mieście. Przez ulice Bydgoszczy przejechało bowiem 280 posiadaczy dwóch kółek. Liczymy, że słoneczna pogoda zachęci jeszcze większą ilość rowerzystów do przyłączenia się do naszej akcji i pokazania miastu, jak ważnym środkiem transportu staje się rower w dzisiejszych czasach.

Tym razem wystartujemy 27 maja o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka” przy ul. Toruńskiej. Na ten przejazd zapraszamy jednak nie tylko rowerzystów, ale również rolkarzy oraz osoby niepełnosprawne poruszające się na hand-bikach i podobnych pojazdach. Przygotowana przez nas trasa nie będzie wymagająca tak, aby wszyscy bezpiecznie dotarli do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Takie miejsce zakończenia wybraliśmy nieprzypadkowo, bo z tras w Myślęcinku korzystają nie tylko rowerzyści, ale w coraz większym stopniu i rolkarze. Zakończenie przejazdu nie może oczywiście odbyć się bez ogniska :) Planujemy je, podobnie jak w kwietniu, przy wejściu do Ogrodu Zoologicznego.


Komentarze>>

comments