Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Rowerowy weekend 24-25 marca Email

kujawiaxc zawody w kolarstwie górskimW nadchodzący weekend możemy się spodziewać zatrzęsienia wręcz imprez o charakterze rowerowym. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Kolarze górscy będą mięli możliwość porywalizować w niedzielę od godz 9:00 na zawodach XC w Myślęcinku na wymagającej trasie tuż przy Centrum Edukacji Ekologicznej. Będzie to także gratka dla kibiców tej emocjonującej dyscypliny. Można będzie przekonać się jak wiele wysiłku wkłada Maja Włoszczowska by osiągać tak wysokie noty.

Znajdzie się także coś ciekawego dla najmłodszych - Czar dwóch kółek. Impreza odbywa w ramach KujawiaXC, trasa i poziom trudności jest oczywiście dostosowany do młodego wieku uczestników ;)

Znajdzie się także coś dla turystów - Rowerowa Brzoza organizuje wycieczkę rowerową z pod Baru Kogut o 11:30, trasa wieść będzie poprzez leśne dukty Puszczy Bydgoskiej. Dla bardziej ambitnych przewidziany jest objazd fragmentu trasy maratonu MTB który poprowadzi słynny już Piotr Stalmierski.

Także w sobotę odbywać się będzie wycieczka rowerowa pt "Sobotnia przebieżka rowerowa" która wyruszy o 12:00 spod Sailing Club na ul.Podwale. Długość trasy wyniesie ok 30km.

Tego samego dnia odbywa się Masa Krytyczna w Toruniu, zbiera się grupa rowerzystów z Bydgoszczy, która wyruszy na tą imprezę jadąc poboczem szosy nr 80 do Torunia - szczegóły wyjazdu na Bydgoskim Forum Rowerowym.

Więcej szczegółowych informacji na temat tych imprez można znaleźć na stronach:
http://rowerowabrzoza.pl
http://kujawiaxc.pl
http://rowerowanie.com
http://forumrowerowe.bydgoszcz.pl

comments