Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Czas na otwarcie sezonu Email

„Wiosna, cieplejszy wiatr…” śpiewał niegdyś zespół Skaldowie. Rowerzyści jak mało kto odczuwają zmianą temperatury powietrza, a ostatnie dni pokazują, że wiosna zagościła u nas już na dobre. Czas więc na oficjalne otwarcie sezonu rowerowego w Bydgoszczy.

Bydgoska Masa Krytyczna już w zeszłym roku otwierała rowerowy sezon w naszym mieście i w tym będzie podobnie.  Chociaż miniona zima była na tyle łagodna, że duża część rowerzystów nie schowała nawet rowerów do piwnicy i sezon na jazdę na dwóch kółkach właściwie dla nich się nie skończył, to jednak chcemy nadać marcowemu przejazdowi BMK charakter symbolicznego rozpoczęcia kolejnego sezonu. Chcemy w ten sposób przypomnieć tym, którzy z roweru nie korzystali w ostatnim czasie, że już najwyższy czas na jego odkurzenie i codzienne korzystanie z tego środka transportu.

Trasa marcowego przejazdu została ułożona tak, aby nikt na samym początku się nie zniechęcił. Przypominamy, że nasze przejazdy są zalegalizowane i zabezpieczane przez Policję, Straż Miejską lub Żandarmerię oraz wyznaczonych do tego rowerzystów. Przejazd zakończy się na Starym Rynku już po zmroku, dlatego przypominamy o obowiązkowym oświetleniu roweru. Apelujemy także o rozważną jazdę w grupie, a rodziców prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na swoje pociechy (Uczestnicząc w przejeździe zgadzasz się z jego regulaminem). Po zakończeniu przejazdu będzie można zdobyć nagrody ufundowanę przez Salon Optyczny Świat Okularów z Bydgoszczy. Ruszamy tradycyjnie – 30 marca o godzinie 18 spod hali „Łuczniczka”. Serdecznie zapraszamy!

Z ostatniej chwili!

Dla każdego kto przyjedzie rowerem do jednego z Salonów Świat Oklularów, na hasło "KOCHAM ROWER" otrzyma 20% rabatu na kompletne okulary. Adresy dostępne na stronie www.e-salonoptyczny.pl. Akcja potrwa od kwietnia do sierpnia.

Komentarze>>

comments