Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Setna Masa Krytyczna, na której nie może Ciebie zabraknąć! Email

Nie jest tajemnicą, że duże liczby działają na ludzką wyobraźnie, a w kwietniu licznik Bydgoskiej Masy Krytycznej pokaże nr 100. Mamy nadzieję, że ten przejazd będzie wyjątkowy i przyciągnie wszystkich rowerzystów, którzy kiedykolwiek pojawili się na BMK.

Licząc od pierwszej Bydgoskiej Masy Krytycznej w styczniu 2004 roku, w tym miesiącu bydgoskimi ulicami przejedziemy po raz setny. Mimo trudności i różnej skali tego zjawiska w przeciągu lat, tradycja przetrwała i w każdy ostatni piątek miesiąca rowerzyści przypominali kierowcom o swojej obecności w ruchu ulicznym. Apelujemy, żeby każdy cyklista, którzy przynajmniej raz zasilił Bydgoską Masę Krytyczną pojawił się również w kwietniu, dzięki czemu będziemy mogli pokazać temu miastu, jaką wielką grupą są użytkownicy jednośladów. Swoją obecność potwierdzili już nasi koledzy z Toruńskiej Masy Krytycznej.

Co czeka nas na kwietniowej BMK? Przede wszystkim ładna pogoda :) To pozwoli nam na powrót do zwyczaju organizowania ogniska na zakończenie przejazdu w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Zachęcamy do prezentowania swoich umiejętności muzycznych i artystycznych, którymi będziemy mogli umilić sobie ten wieczór. Nie zabraknie też konkursów, w których nagrody ufundował Salon Rowerowy AMSports, mieszczący się przy Jagiellońskiej 94D oraz firma Horus.

Zapraszamy 27 kwietnia pod halę „Łuczniczka”, skąd ruszamy o godzinie 18. Przejedziemy przez centrum miasta, Starówkę, Dworcową i stamtąd skierujemy się LPKiW. Serdecznie zapraszamy, nie zapomnijcie zabrać swoich znajomych!

 

Reklama

comments