Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Wyczarujmy rower dla niewidomych Email

Rowerzyści z Bydgoskiej Masy Krytycznej, oprócz walki o poprawę infrastruktury rowerowej, wspierają też akcje charytatywne. Wrześniowy będzie kolejnym akcentem akcji „Wyczaruj rower”, której celem jest zebranie funduszy na zakup rowerów dla niewidomych osób.

„Wyczaruj rower” to akcja, która w połowie września rozpoczęła się w Bydgoszczy dzięki Stowarzyszeniom Liderów i Fundraiserów oraz Visus Supremus. W czasie kilku imprez odbywających się w naszym mieście przeprowadzono zbiórkę na zakup rowerów dla niewidomych osób ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. L. Braille’a w Bydgoszczy. Nie będą to oczywiście zwykłe rowery, ale tandemy, na których osoby niewidome będą mogły poruszać się wraz ze swoimi opiekunami.

Podobna zbiórka zostanie przeprowadzona na początku wrześniowej Bydgoskiej Masy Krytycznej, która wyruszy już 28 września o godz. 18 spod hali „Łuczniczka”. Zachęcamy do wrzucania do puszek nawet drobnych sum, bo w Masie drzemie siła :) W ostatni piątek miesiąca tradycyjnie przejedziemy bydgoskimi ulicami, by zamanifestować naszą obecność w ruchu ulicznym. Naszym celem będzie tym razem Stary Rynek, gdzie po zakończeniu BMK będzie można zdobyć nagrody ufundowane przez sklep internetowy CTBike. Do naszych domów będziemy wracali już po zmroku, dlatego przypominamy o obowiązkowym oświetleniu roweru. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej akcji.

Komentarze>>>

comments