Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Prezes naszego stowarzyszenia nominowany do tytułu Bydgoszczanina Roku Email

Prezes Stowarzyszenia Bydgoskiej Masy Krytycznej, Wojciech Bulanda został nominowany w plebiscycie na Bydgoszczanina Roku 2010Prezes Stowarzyszenia Bydgoskiej Masy Krytycznej, Wojciech Bulanda został nominowany w plebiscycie na Bydgoszczanina Roku 2010, organizowanego przez „Gazetę Wyborczą”.

Tytuł Bydgoszczanina Roku jest rokrocznie przyznawany osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla naszego miasta. Nasz kolega jest jednym z inicjatorów SBMK, które w zeszłym roku, poza organizacją tradycyjnych przejazdów ulicami Bydgoszczy, rozpoczęło walkę o budowę ścieżki rowerowej na Gdańskiej, ograniczenie ruchu samochodów na Starym Rynku i możliwość przewozu rowerów środkami komunikacji miejskiej.

- Dziękuję „Gazecie Wyborczej” za tą nominację, bo znalezienie się w tak doborowym towarzystwie jest już sporym wyróżnieniem. Została doceniona nie tylko moja działalność społeczna, ale zaangażowanie całego naszego stowarzyszenia w walkę o poprawę jakości infrastruktury rowerowej w naszym mieście – mówi Wojciech Bulanda.

 

 

Głosować można na portalu gazeta.pl oraz za pomocą smsów – należy je wysyłać pod numer 71007 (koszt to 1,23 zł), a w treści wpisać: BY.kod_kandydata.imię i nazwisko glosującego. Kod Wojtka Bulandy to 01. Zachęcamy do głosowania i oczywiście popieramy kandydaturę naszego kolegi. Głosy można wysyłać do 28 stycznia br., do godz. 12:00.


Komentarze>>

comments