Kobieca Masa Krytyczna 2021

Korzystamy z tymczasowego obluzowania pandemicznych obostrzeń i z przyjemnością zapraszamy na lipcowy przejazd razem z BMK. Tak jak w poprzednich latach, będzie to Kobieca Masa Krytyczna.

Bydgoskie Święto Cykliczne zwieńczy rowerowy weekend

Bydgoszczanie w najbliższy weekend będą mogli wziąć udział w aż trzech rowerowych imprezach. W piątek powraca Bydgoska Masa Krytyczna, w sobotę ostatni wspólny przejazd w ramach Rowerowej Stolicy Polski, a niedziela to tradycyjne już Bydgoskie Święto Cykliczne 2021.

Bydgoska Masa Krytyczna powraca!

Bydgoska Masa Krytyczna powraca! Po kilkunastu miesiącach zamrożenia i pierwszej przerwie w naszym ruchu społecznego, możemy Was zaprosić w ostatni piątek miesiąca na przejazd ulicami naszego miasta. Ruszamy 25 czerwca o godz. 18:00 ze Starego Rynku.

Rowery cargo w Bydgoszczy

Od poniedziałku, 12 kwietnia w Bydgoskim Centrum Informacji na Starym Rynku można wypożyczać rowery cargo. Dostępnych jest dziesięć rowerów (3 dwukołowce, tzw. long-john charakteryzujące się bardzo wąską i długą budową oraz 7 klasycznych modeli z trzema kołami określanych jako trike). Wszystkie rowery wyposażone są we wspomaganie elektryczne, co znacząco ułatwia jazdę.

Przewiń do góry