Współpracujemy z

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyskusje z forum

 • PRZENIESIONY: 001 - Łuczniczka
  Ten wątek został przeniesiony do Zespół ds Polityki Rowerowej.https://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php?topic=3039.0
 • Odp: Przejeżdżanie przez pasy
  Wątek trochę stary ... Ale może inni będą szukać odpowiedzi. Jednoznacznie należy przeprowadzać. Policjanci reagują różnie, ale ja parę razy osobiście widziałem jak ludzie dostawali za to pouczenia. Tak samo jest z jazdą po chodniku. Chociaż ten 2gi temat jest bardziej "skomplikowany".
 • BRA reinkarnacja
  "Konsorcjum firm Kabit i Mega Sonic z Warszawy wygrało przetarg na obsługę i rozbudowę Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego na lata 2018-2020.Najważniejszym elementem rozstrzygniętego przetargu na BRA jest rozbudowa systemu. W jego ramach uruchomionych zostanie 16 nowych stacji - aż dwanaście powstać ma w Fordonie. Po rozbudowie BRA liczyć będzie 51 stacji, 765 terminali do mocowania rowerów oraz 550 nowych pojazdów."http://bydgoszcz24.pl/pl/11_wiadomosci/16620_bydgoskim_rowerem_aglomeracyjnym_zajmie_sie_konsorcjum_firm_kabit_i_mega_sonic_z_warszawy.html
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie. Ja tam POLECAM!
 • Odp: Rower z Decathlonu czy Northec
  skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę

Szukaj

Polub nas :-)

Zostań członkiem Stowarzyszenia Bydgoska Masa Krytyczna Email

rowerowe stowarzyszenie bydgoska masa krytycznaJeżeli leży Ci na sercu dobro bydgoskich cyklistów i chcesz zabrać głos w sprawie infrastruktury rowerowej w Bydgoszczy, to nasza grupa jest idealnym miejscem dla Ciebie. Od stycznia br. rozpoczynamy rekrutację do Stowarzyszenia Bydgoskiej Masy Krytycznej.

Poszukujemy osób z głową pełną pomysłów, które będą w stanie poświęcić swój wolny czas na społeczne działanie na rzecz rozwoju infrastruktury rowerowej wysokiej jakości i przyjaznej dla jej użytkowników. Drogi bydgoskich rowerzystów nie są w końcu usłane różami :) Jeśli uważasz, że jesteś w stanie nam pomóc, dołącz do nas. Nasze cele związane z najbliższą przyszłością to nawiązanie współpracy z władzami miasta, przedstawienie własnych pomysłów służących poprawie jakości komunikacji rowerzystów oraz rozwój przejazdów Bydgoskiej Masy Krytycznej.

W kwestiach formalnych, wymagamy ukończonych 16 lat. Co zrobić, aby dołączyć do SBMK? Przeczytaj nasz statut, wypełnij deklarację członkowską, wyślij ją na e-mail kontaktmałpamasa.bydgoszcz.pl i oczekuj od nas odpowiedzi :)

Komentarze>>

comments