Urodzinowa Bydgoska Masa Krytyczna

Jesteśmy pełnoletni! Trudno w to uwierzyć, ale mija 18 lat od pierwszego przejazdu Bydgoskiej Masy Krytycznej. Uczcimy to tradycyjnie – w ostatni piątek miesiąca, 28 stycznia o godz. 18:00. Urodzinowa Masa Krytyczna to też idealny czas, aby powspominać nasze pierwsze, wspólne przejazdy. Kiedy: 28.01.2022Start: Stary Rynek, godz. 18:00Dystans i trasa: 13 kmTempo: 10-12 km/hWstęp: bezpłatny […]

Bydgoski Budżet ̶R̶o̶w̶e̶r̶o̶w̶y̶ Obywatelski – znamy wyniki

Za nami Bydgoski Budżet ̶R̶o̶w̶e̶r̶o̶w̶y̶ Obywatelski. Spośród 77 projektów (54 projekty osiedlowe, 21 projektów społecznych i 2 inwestycje ponadosiedlowe), które zyskały uznanie mieszkańców i zostaną zrealizowane, 8 z nich stanowią projekty rowerowe. Poniżej prezentujemy “sylwetki” zwycięzców, które przyczynią się do rozwoju infrastruktury w Bydgoszczy.

Rowerowy Bydgoski Budżet Obywatelski 2021

W dniach 1 – 30 grudnia 2021 r. odbędzie się głosowanie na wybrane projekty zgłoszone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Poniżej prezentujemy projekty związane z rozwojem infrastruktury rowerowej, które zostały zgłoszone przez mieszkańców naszego miasta. Czy taka liczba projektów pozwala na określenie tegorocznej edycji mianem Rowerowy Bydgoski Budżet Obywatelski?

Bydgoska Masa Krytyczna świeci przykładem

Coraz krótsze dni to ograniczona widoczność, a co za tym idzie – potrzeba zadbania o prawidłowe oświetlenie roweru. Listopadowa Bydgoska Masa Krytyczna jest dobrą okazją na przypomnienie o tym obowiązku.

Przewiń do góry