Parkingi rowerowe bydgoskich placówek medycznych

Śledząc nasz profil na facebooku zauważyliście, że staramy się wyprosić w instytucjach państwowych, sieciach marketów czy u prywatnych przedsiębiorców wymianę stojaków typu “wyrwikółko” na bezpieczne i wygodne dla użytkowników stojaki typu “U”. Wielu z Was podsyła nam kolejne miejsca, gdzie powinniśmy napisać. Często w komentarzach czy wiadomościach prywatnych pojawiają się placówki medyczne.

Biała Masa Krytyczna 2021

Biała Masa Krytyczna 2021 przejedzie ulicami Bydgoszczy w piątek, 27 sierpnia. Wspominamy w ten sposób współinicjatora naszego ruchu Adama Sztejkę, który zginął 17 lat temu potrącony przez pijanego kierowcę.

Kobieca Masa Krytyczna 2021

Korzystamy z tymczasowego obluzowania pandemicznych obostrzeń i z przyjemnością zapraszamy na lipcowy przejazd razem z BMK. Tak jak w poprzednich latach, będzie to Kobieca Masa Krytyczna.

Bydgoskie Święto Cykliczne zwieńczy rowerowy weekend

Bydgoszczanie w najbliższy weekend będą mogli wziąć udział w aż trzech rowerowych imprezach. W piątek powraca Bydgoska Masa Krytyczna, w sobotę ostatni wspólny przejazd w ramach Rowerowej Stolicy Polski, a niedziela to tradycyjne już Bydgoskie Święto Cykliczne 2021.

Przewiń do góry