Inauguracja sezonu turystycznego z BMK

Inauguracja sezonu turystycznego z BMK

Wiosna rozkręca się na dobre, a tym samym zbliża się inauguracja sezonu turystycznego z BMK! 3 kwietnia zapraszamy na rekreacyjny przejazd malowniczą trasą nad Zalew Koronowski.

Kiedy: 3 kwietnia 2022
Start: Stary Rynek, godz. 10:00
Dystans: 33 km (w jedną stronę)
Wpisowe: 30 zł
Tempo: 16-18 km/h

Jako Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, poza przejazdami na terenie Miasta, staramy się zorganizować kilka imprez turystycznych w ciągu roku. Pierwszą z nich jest przejazd jedną z najbardziej lubianych tras przez bydgoszczan, czyli drogą do Koronowa. Przez Bydgoszcz przejedziemy drogami rowerowymi, następnie ścieżką leśną w stronę Tryszczyna i  dalej drogą rowerową. Po drodze zameldujemy się na najwyższym moście kolejki wąskotorowej w Europie w Koronowie. Meta przejazdu tradycyjnie będzie miała miejsce w Rodzinnym Porcie Jachtowym Tazbirowo. Inauguracja sezonu turystycznego z BMK zwieńczona zostanie podczas zaplanowanego tam ogniska z kiełbaskami. Powrót we własnym zakresie.

Każdy uczestnik otrzyma:

Zapisywać można się za pośrednictwem formularza na stronie rajdu (KLIKNIJ), który pozwala od razu na uiszczenie opłaty. W przypadku problemów z opłatą prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@masa.bydgoszcz.pl. Odbiór zestawów startowych będzie możliwy przed rozpoczęciem rajdu na Starym Rynku w godzinach 9:10 – 9:50. Limit osób ograniczony

Przewiń na górę