Inauguracja Sezonu Turystycznego 2024

Inauguracja sezonu turystycznego 2024

Jak co roku, gdy tylko zaczyna się robić ciepło, zapraszamy Was na rozpoczęcie sezonu turystycznego (nie mylić z sezonem rowerowym, który trwa cały rok 🚲☀️🍂❄️🌼!) Czas więc na pierwszą w tym roku, wspólną wycieczkę, gdzie przy ognisku będziemy mogli porozmawiać o rowerowych planach.

Jako Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, poza przejazdami na terenie Miasta, staramy się zorganizować kilka imprez turystycznych w ciągu roku. Pierwszą z nich jest przejazd jedną z najbardziej lubianych tras przez bydgoszczan, czyli drogą do Koronowa. Dzięki rozbudowie infrastruktury rowerowej w regionie nasza trasa będzie wiodła m.in. przez Myślęcinek, Maksymilianowo i Samociążek. Meta przejazdu tradycyjnie będzie miała miejsce w Rodzinnym Porcie Jachtowym Tazbirowo. Inauguracja sezonu turystycznego 2024 z BMK zwieńczona zostanie podczas zaplanowanego tam ogniska z kiełbaskami. Powrót we własnym zakresie. Wracając do Bydgoszczy możecie wrócić trasą prowadzącą przez najwyższy most kolejki wąskotorowej w Europie.

Każdy uczestnik otrzyma:

  • bon na kiełbaskę z ogniska na mecie (tylko w pakiecie za 35 zł)
  • ubezpieczenie
  • numer startowy
  • opiekę Mobilnego Serwisu Rowerowego, ratowników i obstawiaczy.

Wśród Uczestników naszego rajdu zostaną rozlosowane gadżety rowerowe ufundowane przez Cyklon Team Bydgoszcz 🚴🚴‍♀️

Zapisywać można się za pośrednictwem formularza na stronie rajdu (KLIKNIJ), który pozwala od razu na uiszczenie opłaty. W przypadku problemów z opłatą prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@masa.bydgoszcz.pl. Odbiór zestawów startowych będzie możliwy przed rozpoczęciem rajdu na Starym Rynku w godzinach 8:15 – 9:50. Limit osób ograniczony

Inauguracja Sezonu Turystycznego 2024
Kiedy: 13 kwietnia 2024
Start: Stary Rynek, godz. 9:00
Dystans: 33 km (w jedną stronę)
Wpisowe: 35 zł z posiłkiem / 20 zł bez posiłku
Tempo: 16-18 km/h

Przewiń na górę