Rodzinna Masa Krytyczna 2024

Rodzinna Masa Krytyczna 2024

Jak co roku w kwietniu rozpoczynamy sezon na pieczenie kiełbasek w Myślęcinku! Zapraszamy zarówno małych jak i dużych, gdyż jedziemy pod hasłem Rodzinna Masa Krytyczna 2024!

Rower to jeden z najlepszych wyborów na aktywne spędzanie wolnego czasu z najbliższymi. W związku z tym w ostatni piątek miesiąca zapraszamy całe rodziny – rodziców z dziećmi, babcie i dziadków, ciocie i wujków na wspólny przejazd ulicami Bydgoszczy, który zakończymy w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Dzięki uprzejmości władz „Myślęcinka” możemy Was zaprosić na ognisko organizowane po przejeździe. Prowiant we własnym zakresie.

Jednak nie tylko więzy krwi muszą decydować o tym kto jest członkiem rodziny. Bydgoska Masa Krytyczna w tym roku świętuje swoje 20. urodziny. Przez ten czas w organizowanych przez nas przejazdach przewinęło się kilka tysięcy rowerzystów. Niektórzy pojawili się jeden raz, inni zostali z nami na lata tworząc “rowerową rodzinę”. Jak co miesiąc wszyscy są mile widziani!

Nad bezpieczeństwem naszych przejazdów czuwa Policja oraz doświadczeni obstawiacze. Trasa kwietniowej masy krytycznej dostosowana jest do możliwości młodszych rowerzystów.

Rodzinna Masa Krytyczna 2024
Start: Stary Rynek (parking przed ratuszem), godz. 18:00
Meta: LPKiW Myślęcinek
Dystans: 10 km
Tempo: 10-12 km/h
Wstęp: bezpłatny

Przewiń na górę