Nocny Rajd Ulicami Miasta

RSP 2024 – Nocny Rajd Ulicami Miasta

Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna serdecznie zaprasza wszystkich miłośników rowerów na wyjątkowy Nocny Rajd Ulicami Miasta.

Wydarzenie to jest częścią rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski i ma na celu promowanie aktywnego trybu życia oraz bezpiecznej jazdy na rowerze. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową szprychówkę.

Podczas rajdu, peleton rowerzystów będzie miał okazję cieszyć się wieczorną jazdą przez zakątki naszego miasta. Organizatorzy zadbają o to, by wszyscy uczestnicy mogli bezpiecznie przemieszczać się po trasie, a także będą przypominać o obowiązku posiadania odpowiedniego oświetlenia na rowerze.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które nie tylko dostarczy wielu emocji, ale także pozwoli wspólnie rywalizować o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Pokażmy, że Bydgoszcz jest miastem przyjaznym rowerzystom!

Przy okazji zapraszamy, by dołączyć do naszej grupy w aplikacji. W apce Aktywne Miasta klikacie w rywalizację RSP dla Miast, a potem Bydgoszcz (Metropolia Bydgoszcz) ➡️ Bydgoszcz ➡️ Ogólny ➡️ Bydgoska Masa Krytyczna.

Pierwsza piątka w naszej grupie wśród kobiet i mężczyzn otrzyma od nas koszulki polo z logo Masy Krytycznej 🏆. Z kolei każdy kto pokona minimum 500 km dla naszej grupy, będzie miał szansę na udział w konkursie i zgarnięcie 5 voucherów o wartości 100 zł na serwis rowerowy ufundowanych przez naszego strategicznego partnera Przedsiębiorstwo Rowerowe 🔧. Do puli dorzucimy jeszcze atrakcyjne akcesoria rowerowe. To jak? Możemy na Was liczyć?

Nocny Rajd Ulicami Miasta
Start: Stary Rynek (parking przed ratuszem), godz. 20:00
Meta: Stary Rynek
Dystans: ok. 40 km
Tempo: 10-12 km/h
Wstęp: 5 zł (na prąd do głośnika z muzyką :))
Zapisy: ➡️ LINK ⬅️

Przewiń na górę